O projektu

Slovo patrona

Spolu vytvoříme Prostějov městem moderního životního stylu, kombinujícího výhody města s kvalitním bydlením, bohatou nabídkou služeb a kulturním
a sportovním zázemím, vytvářejícími dobré podmínky pro život všech obyvatel.

— Mgr. František Jura

PinCity Prostějov

PinCity je komplexní platforma pro občanskou spolupráci v procesu strategického plánování, která díky srozumitelné prezentaci záměrů města umožňuje lépe a rychleji využít potenciálu aktivních obyvatel.

Jsme technologický start-up projekt, jehož cílem je vyplnit komunikační prostor mezi vedením měst a jejich obyvateli. Nejde nám o rozesílání SMS zpráv, ale o podporu občanských iniciativ a zajištění tvůrčí spolupráce mezi jednotlivými zájmovými skupinami. Věříme, že participace je jednoznačný trend a nový způsob, jak řídit města. Základem je otevřenost obce a zapojení jejich obyvatel. Ruku v ruce. Společně.

Díky zázemí naší společnosti, která již více jak 25 let pracuje pro města, kraje a další organizace veřejného sektor, kombinujeme unikátní znalosti strategického řízení s moderními technologickými nástroji. Pomožte nám rozvíjet Vaše město na datovém základě v kombinaci s náměty občanů.

Kontakty

Správce aplikace

Magdaléna Ondrášová

ondrasova@aqe.cz

731643122

Moderátor diskuzí

Jitka Vystavělová

Jitka.Vystavelova@prostejov.eu

Máte-li nápad, jak vylepšit funkčnost této aplikace, budeme vděčni za váš námět. Náměty posílejte na adresu info@PinCity.cz
Menu